Get Adobe Flash player
Ostatnio dodane
Home Artykuły Crystal - miesięcznik Medium w Piramidach

Medium w Piramidach

 Żyjemy w czasach, gdy zainteresowanie ezoteryką, rozwojem duchowym, piramidami wzrasta lawinowo. Coraz więcej ludzi otwiera się na duchowość i rozwój. Szuka swoich korzeni. Jest duża szansa, że ta wiedza pozwoli Naszej Cywilizacji przetrwać i jeszcze mocniej rozbłysnąć w przyszłości, budować przyszłość na gruncie optymizmu niwelując „proroków” katastroficznej przyszłości.

Artykuł z czasopisma „CRYSTAL” Nr. 9/10 (21-22) wrzesień-październik 2007 rok dr Andrzeja Kaczorowskiego pt. „Medium w Piramidach”.

Po lipcowo – sierpniowym artykule pt. „ZDROWIE – OPTYMIZM i NADZIEJA”. Jasnowidzenie i uzdrawianie hipnoza w piramidach. (Nr 7/8 z 2007roku) z dr Andrzejem Kaczorowskim psychologiem – hipnologiem, do naszej Redakcji wpłynęło wiele pytań na temat przebiegu eksperymentu i jego sposobu przeprowadzenia oraz działania piramid.

 

Na te pytania odpowie dr Andrzej Kaczorowski hipnolog przeprowadzający eksperyment jasnowidzenia w Piramidach.

 

{mosimage} Dr Andrzej Kaczorowski:  „Nie spodziewałem się tak dużego  zainteresowania czytelników przeprowadzonyeksperymentem jasnowidzenia  hipnozą w piramidzie klasycznej u Pana Mirosława Kaczora z Bełchatowie oraz Piramidach Horusa u Państwa Ireny i Adama Mielimąków z Centrum Odnowy Energetycznej w Rybniku.

Cieszy mnie fakt, że obecne ciekawe czasy, pomimo wszystkich swoich wad w postaci rozlicznych zawirowań i informacyjnego szumu wspomagają ludzi idących właściwą ścieżką i tworzących tak wiele dobra i  rozwoju naszego cywilizacyjnego ogółu, środowiska oraz całej naszej Planety. To dobrze, że jest nas tak dużo i że potrafimy się wzajemnie wspierać. Bardzo wszystkim za to dziękuję. Jedno z powtarzających się pytań brzmi:

„Czy rzeczywiście Piramidy Hoursa mają taki zbawienny  i wręcz uzdrawiający wpływ na ludzi i środowisko?”

 

-         TAK OCZYWIŚCIE! I TO NA NIESPOTYKANA DO TEJ PORY SKALĘ!!

Zanim rozwinę ten temat zacznę od  pytań na temat eksperymentu jasnowidzenia przeprowadzonego w piramidzie tradycyjnej u terapeuty Mirosława Kaczora, w jego Centrum Terapeutycznym w Mąkolicach koło Bełchatowa, przez Medium Justynę Kowalską z Bytomia.

 

-          Pytanie czytelnika:  Jestem ciekaw jak odbiera informacje jasnowidz  w hipnozie? Jak się wtedy czuje? W jaki sposób informacje do Niego przychodzą?

 

Odpowiedź medium ( Justyny):  W trakcie eksperymentu jasnowidzenia w hipnozie w piramidzie prowadzonego przez dr Andrzeja Kaczorowskiego przeżyłam niesamowite i niezapomniane odczucia, które jeszcze do dzisiaj wspominam, odczucia przebywania w innym wymiarze, przestrzeni i czasie.

Będąc w hipnozie – w głębszym stanie hipnozy, nie czuję swojego ciała, ciało jest jakby wyłączone. Informacje przychodzą jakby spoza ciała, jakby z „góry”. Sama mam wtedy wrażenie, że jakby unoszę się poza ciałem, na wyższym poziomie. Można powiedzieć, że uruchamiają się inne zmysły i ciało fizyczne na ten czas nie jest potrzebne. Dowodzi tego zresztą eksperyment z tabletką, która została wetknięta pomiędzy palce u moich stóp na początku seansu przez dr Ryszarda Króla (uczestnika seansu) i pozostała tam do końca w niezmienionej pozycji. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że w tym stanie, w którym się znajduję w czasie transu można przeprowadzać na moim ciele fizycznym zabiegi chirurgiczne – ciało jest bowiem odpowiednio znieczulone.

 

{mosimage} W trakcie seansu jasnowidzenia w hipnozie nie czułam swojego ciała jako materii. Czułam, że jestem poza ciałem, a głos dr Kaczorowskiego słyszałam z różnych poziomów, tj. Z góry, z boku, a nawet były momenty, że w ogóle nie słyszałam głosu. Na pytania dr Kaczorowskiego odpowiedzi przenikały z mojej podświadomości bez udziału świadomego umysłu, był to głos wewnętrzny, który nakazywał mówić nawet wtedy, kiedy częściowo przenikała świadomość i chciałam zinterpretować treść odpowiedzi. Wtedy  natychmiast słyszałam w umyśle inny głos i myśli. Tego nie można jednoznacznie opisać. W każdym razie uważam, że ja byłam jedynie przekaźnikiem energii i informacji, która przenikała przeze mnie i  mną kierowała. Ale ta energia myślowa była jednak wyżej, nade mną. Czułam, że jest to jakieś źródło z którego czerpię energię wiedzy. Tam już niema logiki, interpretacji, tam jest tylko wiedza. Prosta bez analizy i myślenia. Wiem, że byłam poza ciałem, a nawet widziałam swoje ciało z góry.. Widziałam wszystkich z góry. Moje ciało tak naprawdę nie było całkowicie wyzbyte mojego jestestwa, o nie – ja wiedziałam, że to jest moje ciało i coś we mnie go pilnowało. Nie było mi ono tak obojętne, że można z nim było zrobić coś niedobrego lub wbrew mojej woli.

Już odpowiem tu na to pytanie: na pewno nie można by zrobić w tym czasie z moim ciałem niczego, co byłoby wbrew mojej woli. Istnieje w Podświadomości każdego z nas taki mechanizm obronny, który czuwa cały czas nad naszym bezpieczeństwem. W stanie hipnozy nie zrobimy więc niczego, co byłoby wbrew naszej woli i jesteśmy w stanie samodzielnie wyjść z tego stanu w przypadku zagrożenia życia. Wiem, co mówię, bo sprawdziłam to na własnym przykładzie.

Bowiem byłam naprawdę w innym wymiarze i innej rzeczywistości, której mój logiczny, wykształcony umysł -  analityczny nie jest w stanie tego zrozumieć i przyjąć za prawdę. Ale tak naprawdę było. Było fajnie.

 

 

Wypowiedź Pani Justyny pozostawiam bez komentarza. Uważam, że i tak wiele zostało powiedziane, chociaż sprawa dalej jest  aktualna, ponieważ jeszcze przed nami wiele zostało do odkrycia w hipnozie i medytacji w piramidach.

 

-         W tym miejscu przytoczę fragment wypowiedzi dr Ryszarda Króla – lekarza chirurga, uczestnika doświadczeń z hipnozą pod Piramidą u Pana Mirosława, cytuję:

 

-         Miałem przyjemność być świadkiem doświadczenia, eksperymentu jasnowidzenia w hipnozie prowadzonego przez dr Andrzeja Kaczorowskiego. W mojej wieloletniej praktyce lekarskiej pierwszy raz mogłem coś takiego niesamowitego doświadczyć. Może również moja obecność oczywiście pierwszy raz w tak magicznym miejscu, w przepięknej piramidzie Mirosława Kaczora z Bełchatowa było również niepowtarzalnym przeżyciem. Choć przecież było to tylko szkolenie z zakresu hipnoterapii prowadzonego przez hipnologa, drAndrzeja Kaczorowskiego z terapeutami. A jednak czuję, że pozostanie to wrażenie na zawsze w mojej podświadomości, która na pewno te sprawy bardziej rozumie i je na pewno zna, aniżeli mój logiczny umysł.     Przy wprowadzeniu wszystkich w stan hipnotyczny . obserwowałem wszystkich uważnie, widziałem u

 

-         P.  Justyny, która była zdecydowanie najlepszym medium, grę naczyniową na twarzy. Stwierdziłem też, że podczas seansu jej pozycja ciała była niezmienna (nie zmieniała się ) w odróżnieniu od innych uczestników seansu, którzy wykonywali różne, niewielkie zmiany ułożenia rąk. na ich twarzach również dało się zauważyć grę naczyniową. Justyna w czasie seansu była zupełnie niewrażliwa na bodźce dotykowe, czego nie można powiedzieć o innych. Przykładem tego jest między innymi to, że włożona na początku seansu hipnotycznego tabletka między palce stopy ostała się do końca seansu w niezmienionym ułożeniu. Justyna w trakcie seansu wykazywała szeroki zakres jasnowidzenia.

-         Jedna uwaga nasuwa mi się jako lekarzowi medycyny i po zapoznaniu się z kilkoma pozycjami książkowymi na temat hipnozy, różnych autorów ze świata iż oni wszyscy jednakowo stwierdzają iż kanwą funkcji hipnozy jest u człowieka podświadomość. Natomiast dr Andrzej Kaczorowski mając tę wiedzę i olbrzymie doświadczenie wypracował teorię dodatkową, która nosi cechy szamaństwa. Interpretuje rózne stany w czasie seansu istnieniem bytów i różnych złych i dobrych energii., wprowadza elementy koloroterapii. Przy tym demonstruje możliwości wpływu na energię człowieka. Przykładem jest medium pana Jarka, z którego w czasie pokazu ściąga energię lub ją daje. To wszystko świadczy o niebywałym kunszcie w tym zakresie pana dr Andrzeja Kaczorowskiego. Cieszę się, że byłem świadkiem eksperymentu jasnowidzenia w hipnozie, w którym mogłem widzieć naszą przyszłość, pełną światła i radości i to napawa mnie jako lekarza optymizmem, że nasza praca nosząca ludziom pomoc i światło nie idzie na marne.”  - koniec cytatu.

 

Dodam jeszcze do ekspeymentu przeprowadzonego w Centrum Terapii Pana Mirosława Kaczora   koło Bełchatowa, że pod piramidą tradycyjną  były wykonywane jeszcze inne eksperymenty terapeutyczne oraz r regresji reinkarnacyjnych uczestników, które były zadziwiające. A nawet Pani Justyna odkrywała  poprzednie wcielenia uczestników, które  potwierdzają się z ich odczuciami oraz wcześniejszymi seansami reinkarnacyjnymi, o których Pani Justyna nie wiedziała.

Szczególnie interesujące było wcielenie Pana Mirosława, który po seansie reinkarnacyjnym zauważył pewne zmiany w swoim życiu i zaczął więcej czasu poświęcać się rozwojowi swojej drogi duchowej i pomocy ludziom chorym oraz postanowił rozbudowę następnych piramid na wspaniałej górze o okolicach Bełchatowa.

 

Po tych eksperymentach uczestnicy skłonili mnie do dalszych doświadczeń jasnowidzenia i uzdrawiania w Piramidach. Tym razem w miesiącu wrześniu 2007r przez 3 dni takie doświadczenia przeprowadzimy w Centrum Odnowy Energetycznej: Piramidy Horusa- Śląsk w Rybniku u Państwa Ireny i Adama Mielimąków.


Cieszę się, że Pani Irena w swojej terapii będzie również wykorzystywała hipnoterapię wg mojej metody „Imagoterapii”, który demonstruję na tego typu warsztatach. I takie warsztaty zostaną przeprowadzone u Centrum Terapii u Pani Ireny, z  wykorzystaniem Piramid Horusa typów A, B, C, D.

 

Wiele pytań kierowanych do mnie dotyczyło  również bezpośredniej pracy terapeutycznej z narzędziem, jakim jest Piramida Horusa.

Ludzie przebywający w  Piramidzie Horusa przez dłuższy czas, mają ciekawe przeżycia. Opowiadają np. o wizjach czy wspomnieniach ze swoich  przeszłych inkarnacji lub o uzyskaniu jasności w uświadamianiu sobie własnych, wcześniej nie mających właściwego wytłumaczenia błędów. W efekcie pojmują fałszywe kroki, co pozwala im na dokonywanie istotnych zmian w swoim zachowaniu czy przyzwyczajeniach np. rzucają nałogi czy uwalniają się od szkodzącego im towarzystwa, jak również zauważają inne szkodliwości w swoim  życiu, które przejaskrawione teraz, mogą ulec radykalnemu wyeliminowaniu.

Osoby rozwinięte duchowo, z wielką łatwością mogą  uzyskać niezakłócony niczym wgląd  w obrazy zarówno bliskiej jak  i dalekiej przyszłości. Dowodem na to są wizje w eksperymencie z jasnowidzeniem w piramidzie (o czym wcześniej pisałem) .Wszystkie oddziaływania są natury psychicznej z najróżniejszymi korzystnymi rezultatami dla każdego, kto chce coś w swoim dotychczasowym życiu zmienić czy naprawić.Bardzo dobre oddziaływania osiągnięto zwłaszcza przy depresjach i uporczywych stanach lękowych.  Większość z nich  wynikało także z braku życiowej energii i dlatego z łatwością można je było w krótkim czasie usunąć. Energia Piramidy Horusa skutecznie wspomaga leczenie i rekonwalescencję u przebywających w jej polu  ludzi.

Kamienie szlachetne, naturalne preparaty lecznicze i homeopatyczne, kosmetyki czy suplementy lub zioła mogą być w bezpośrednim polu  piramidy na nowo spolaryzowane i naładowane świeżą energią. To samo dotyczy wody mogącej służyć do popijania przy niektórych schorzeniach lub obmywania się nią , oraz  owoców i innych produktów żywnościowych.

Inne pytanie dotyczyło procesów starzenia się organizmu.

Przy Piramidach Horusa  nieprzyjemne procesy starzenia się są znacznie redukowane, co sprawia, że sędziwy wiek przebiega w sposób pogodny i harmonijny przywracając użytkownikom utraconą wcześniej  pogodę ducha. Piramidy budują swoistego rodzaju pole ochronne, które stabilizuje nasz kod genetyczny.

Pytanie czytelnika: Czy państwo również stosuj przy terapii Piramidę Horusa?

Odpowiedz i opinia na temat piramidy Horusa typ. B Centrum Medycyny Naturalnej Leopolda Kaczorowskiego we Wrocławiu. (cytuję:)

„Na pytania czytelników odpowiadam, że w naszym Centrum znajduje się Piramida Horusa „B”. Seanse terapeutyczne – hipnoterapii wykonywane przez dr Andrzeja Kaczorowskiego są wykonywane przy piramidzie co dodatkowo zwiększa te efekty.  Potwierdza to mgr Jarosław Filipek, psychoterapeutka Anna Bzdęga i inni terapeuci, którzy są zadowoleni z pracy energiami piramidy Horusa. I tak na pewno używanie piramid energetycznych Horusa zmienia świadomość i spojrzenie na świat, gdyż ich celem jest obudzenie naszej duchowej Natury.

Model B (45cm) – tworzy silne pole neutralizujące wszelkie zakłócenia przynajmniej w promieniu 50 metrów oraz stabilizuje nasz kod genetyczny.

Uważam piramidę za specjalnie dostrojoną antenę do odbioru pola magnetycznego, która potrafi to pole w pewnym zakresie zmienić. Każda forma życia posiada własne pole magnetyczne, a wszystko, co nas otacza jest formą energii. Niestety, nasze problemy biorą się z ogromnego obciążenia elektostresem, zatruciami, z hałasu itd.

Piramida Horusa działa na tym poziomie, że jest w stanie zmienić naturalne pole magnetyczne miejsca, ziemi. Stosowanie w naszym Centrum Piramidy Horusa „B” uważam za postęp w działaniach terapeutycznych i prowadzonych leczeniach i uzdrawianiach naszego Centrum Medycyny Naturalnej.

Na tym komentarzu i opinii kończę sprawę piramidy, ale uważam, że one ciągle będą aktualne w rzeczywistości i umyśle nas wszystkich.

Dla optymalnego wykorzystywania energii Piramid Horusa bardzo ważne jest abyśmy byli możliwie „czyści i przejrzyści” uwolniwszy swoją aurę od lęków, stresu, nieczystości, zawiści, niepewności, złości i negatywnych emocji poprzez hipnoterapię.

Więcej informacji na temat jasnowidzenia w piramidach można znaleźć na naszych stronach internetowych oraz na stronie: Centrum Odnowy Energetycznej Pani Ireny Mielimąki w Rybniku: www.piramidyhorusa.slask.pl oraz Centrum Terapii Mirosława Kaczora w Bełchatowie: www.mkaczor.pl.

 

Informacja z ostatniej chwili
(dla terapeutów i osób zainteresowanych)

Kurs Hipnozy Hipnoterapii i Autohipnozy informacje:

http://kaczorowski.info.pl/kurs

Kurs Doskonalenia Umysłu Metodą Autohipnozy "DUMA":

http://kaczorowski.info.pl/news1-kurs-duma