POTWIERDZAM SWOJĄ OBECNOŚĆ NA SPOTKANIU "LUDZI WOLNYCH" W DNIU 4 grudzień 2021 r. ( sobota ) godz. 14:00
WE WROCŁAWIU PLAC NOWY TARG ZAPRASZAM MOICH SYMPATYKÓW I ZWOLENNIKÓW SŁOWA PRAWDY

NADAL DZIAŁA CENZURA NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA. CZYŻBYM BYŁ ZAGROŻENIEM DLA LUDNOŚCI I MEDYCYNY. DWA KANAŁY YOUTUBE KACZOROWSKI TV-INFO I TV-INFO2 ZOSTAŁY JUŻ ZABLOKOWANE . W DNIU DZISIEJSZYM WSZYSTKIE MOJE POLSKIE PROFILE FACEBOOKA ZOSTAŁY ZABLOKOWANE POZOSTAŁ JESZCZE TEN WŁAŚNIE PROFIL UK Andreas Kaczorowski NA KTÓRYM MAM KONTAKT Z WAMI . PROSZE O OPINIE I WASZE ZDANIE NA TEN TEMAT POZDRAWIAM

NADAL DZIAŁA CENZURA NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA. CZYŻBYM BYŁ ZAGROŻENIEM DLA LUDNOŚCI I MEDYCYNY. DWA KANAŁY YOUTUBE KACZOROWSKI TV-INFO I TV-INFO2 ZOSTAŁY JUŻ ZABLOKOWANE . W DNIU DZISIEJSZYM WSZYSTKIE MOJE POLSKIE PROFILE FACEBOOKA ZOSTAŁY ZABLOKOWANE POZOSTAŁ JESZCZE TEN WŁAŚNIE PROFIL UK Andreas Kaczorowski NA KTÓRYM MAM KONTAKT Z WAMI . PROSZE O OPINIE I WASZE ZDANIE NA TEN TEMAT POZDRAWIAM

 
 
Potwierdzamy naszą obecność na "Festiwal Zdrowia i Niezwykłości" w dniu 23.11.2019 (sobota) godz. 12:00 i 13:00 w Hali Expo przy Al.Politechniki 4 w Łodzi. W trakcie festiwalu zostanie przeprowadzony zbiorowy seans uzdrawiający dla uczestników festiwalu oraz wspólnie z ter. Marleną Anderson wykład nt. " Reinkarnacji duszy i człowieka na poziomie duchowym". Wspólnie z prezesem Cechu Psychotronicznego zostanie przeprowadzony seans uzdrawiający pt. "Most Energetyczny"
Zapraszamy Marlena Anderson i Andrzej Kaczorowski

 

Polski Cech Psychotroniczny zaprasza 23-24 listopada 2019 r. (sobota, niedziela) na Festiwal Zdrowia i Niezwykłości, które odbędzie się w Hali EXPO na Al. Politechniki 4.
Na naszym stoisku nr 48 będą sprawdzane predyspozycje i uzdolnienia psychotroniczne. W sobotę także zaszczyci nas swoją obecnością dr Andrzej Kaczorowski wraz z Marleną Anderson.
Andrzej Kaczorowski jest psychologiem i hipnoterapeutą, specjalizuje się w leczeniu chorób psychosomatycznych, bezsenności, nerwic, uwalnianiu z nałogów, wzmacniania koncentracji i pamięci.

W sobotę 23.11.2019 r o godz. 13.00 odbędzie się Most Energetyczny w którym będzie uczestniczył Andrzej Kaczorowski, na który serdecznie zapraszamy.

 

Andrzej Nikodemowicz informuje o wykładach:
NIEDZIELA – 24 LISTOPAD 2019 r.
godz. 12.15 Dr. Andrzej Kaczorowski i Marlena Anderson Reinkarnacja w procesie rozwoju duchowego, świadomości i duszy człowieka.
Potwierdzamy naszą obecność na wykładach j.w. w dniu 24 Listopada 2019 w Anpolu. Osoby zainteresowane naszym wykładem i tematem Serdecznie Zapraszamy.
Kaczorowski&Anderson

 

 

OSOBY ZAINTERESOWANE SPOTKANIEM TERAPEUTYCZNYM W ANGLII Z ANDRZEJEM KACZOROWSKIM - PSYCHOLOGIEM ,,,,,,,,,,,,ZAPRASZAM NA SEANSE IMAGOTERAPII .......... INFORMUJE ŻE W DNIACH OD DNIA 6 LISTOPADA 2019 do 20 LISTOPADA 2019 ....... W LONDYNIE - KING STREET HAMMERSMITH ,,,,,,,,, BĘDĄ PROWADZONE SEANSE INDYWIDUALNE ORAZ ZBIOROWE.......... ...... ZAPISY NA PROFILU ,,FB, I NA MESSENGER LUB

TEL.PL 601 997 017. TEL.UK. 077 4397 4707 - ZAPRASZAM .

 

 

 

 

 

OSOBY ZAINTERESOWANE SPOTKANIEM TERAPEUTYCZNYM W ANGLII Z ANDRZEJEM KACZOROWSKIM - PSYCHOLOGIEM ,,,,,,,,,,,,ZAPRASZAM NA SEANSE IMAGOTERAPII .......... INFORMUJE ŻE W DNIACH OD DNIA 1 PAZDZIERNIKA 2019 do 18 PAZDZIERNIKA 2019 ....... W LONDYNIE - KING STREET HAMMERSMITH ,,,,,,,,, BĘDĄ PROWADZONE SEANSE INDYWIDUALNE ORAZ ZBIOROWE.......... ...... ZAPISY NA PROFILU ,,FB, I NA MESSENGER LUB

TEL.PL 601 997 017. TEL.UK. 077 4397 4707 - ZAPRASZAM .

 

 ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNE SEANSE:

 W GABINECIE PSYCHOLOGICZNYM

W LONDYNIE

REJESTRACJA I ZAPISY

tel. kom. uk. 077 439 747 07

 

Potwierdzamy nasza obecność w Hali Stulecia - "Targi Zdrowych Inspiracji" na wykładzie pt.,,Hipnoza i hipnoterapie na bazie Imagoterapii w zakresie leczenia chorób psychosomatycznych nałogów,alkoholu,nikotyny,zaburzeń odżywiania,nauki,pamięci, oraz "Reinkarnacja,regresja i progresja wieku w zakresie rozwoju duchowego i ewolucji człowieka" , w dniu 28 września 2019 r. / sobota/ godz. 16:00 "...Zapraszamy na wykłady i seans uzdrawiający z udziałem mgr.Jarosława Filipka osoby zainteresowane dr. Andrzej Kaczorowski i ter. Asystentka Marlena Anderson

PROFESJONALNY KURS

HIPNOZY I HIPNOTERAPII

WG METODY KACZOROWSKIEGO

"IMAGOTERAPII"

 Dla lekarzy psychologów, pedagogów, terapeutów, ratowników i służb medycznych i osób zainteresowanych metodami i technikami hipnoterapii i imagoterapii.

 Prowadzony przez znanego w kraju i za granicą psychologa - hipnoterapeutę  dr Andrzeja Kaczorowskiego

Zapraszamy także na stronę facebook.com/kaczorowski.kursy, gdzie znajdują się informacje oraz zdjęcia z poprzednich seminariów, a także informacje o tych dopiero zbliżających się.
 
OFERTA SPECJALNA

Z przyjemnością informujemy o zbliżającej się wizycie we Wrocławiu dr Aleksandra Daniłowa który potwierdził swoją obecność na kursie.
W związku z wieloma zapytaniami w sprawie przyjęcia osób zainteresowanych hipnoterapią informujemy że dr Daniłow wyraził chęć pomocy osobom.
Dr Daniłow będzie przyjmował w tutejszym Gabinecie Lekarskim przy ul. Gostyńskiej 13 we Wrocławiu.

Dr Aleksander Daniłow - psychiatra-seksuolog, hipnoterapeuta wykonuje seanse hipnoterapii w zakresie chorób psychosomatycznych, depresji, leków, zaburzeń psychicznych, myśli samobójczych, chorób psychoseksualnych, oziębłości potencji seksualnej u kobiet i mężczyzn po przeżyciach traumatycznych jak również nałogów i uzależnień.

Wg autorskiej metody Psychoterapii Psychoanalitycznej wykonuje egzorcyzmy duchowe poprzez oczyszczanie podświadomości z chorób cywilizacji duszy, umysłu i ciała- stosunków międzyludzkich.
Na bazie tej metody dokonuje zmiany stylu życia, osobowości oraz programu karmicznego z przeszłości.

Osoby chcące skorzystać z psychoterapii i hipnoterapii dr Aleksandra Daniłowa zapraszam do zapisów pod nr tel: 71 343 07 97; kom: 601 997 017.

Izabela Kaczorowska

Gabinet Psychologiczny
tel: 71 343 07 97
kom: 601 997 017
e-mail: kurs.hipnoza@gmail.com

Zapraszamy także na stronę facebook.com/kaczorowski.kursy, gdzie znajdują się informacje oraz zdjęcia z poprzednich seminariów, a także informacje o tych dopiero zbliżających się.

 

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC

PROSZĘ O INDYWIDUALNE ZAPISY TELEFONICZNE

LUB EMAILEM:

kaczorowski.info@gmail.com

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.kaczorowski.info

www.facebook.com/kaczorowski.info

  

 

 

 

Studio Urody Hypnosis

ul. Sportowa 2/2
55-095 Mirków
tel. 798277004

www.studiohypnosis.pl