Książki dostępne są w naszym sklepie internetowym:

sklep.kaczorowski.info

 

Dostępne Książki:

 

AUTOHIPNOZA ŚWIADOMA I NIEŚWIADOMA - Skuteczna terapia Twoich ograniczeń

Dzięki tej książce poznasz w pełni jedną z najskuteczniejszych technik hipnotycznych. Możesz ją samodzielnie wykorzystywać w domowym zaciszu i świadomie z jej pomocą wpływać pozytywnie na swoje zdrowie i samopoczucie. Poznasz pojęcie imagoterapii i znajdziesz jej praktyczne zastosowanie w Twoim przypadku. Dowiesz się także, jak z pomocą autohipnozy leczyć istniejące już choroby duszy i ciała, zapobiegać wystąpieniu nowych schorzeń poprzez harmonizację czakr oraz dokonywać samoprogramowania i pozbywać się nałogów. Dołączona do książki płyta CD pozwoli Ci z kolei samodzielnie wykonać synchronizację półkul mózgowych.

Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Wydanie: I 
Rok wydania: 2011 
Format: 145 x 205 mm 
Ilość stron: 280 
Oprawa: miękka

Książka Autohipnoza Świadoma i Nieświadoma dostępna pod adresem:

Wersja papierowa | Wersja Elektroniczna Ebook

 

Hipnoza i sen

Hipnoza jest jedną z najciekawszych metod relaksu i terapii. Dzięki wprowadzeniu pacjenta w stan hipnozy, można wzmocnić w nim wszystkie siły, które pomagają zdrowo żyć, łatwo kontaktować się z ludźmi i bez strachu uczyć się nowych rzeczy. Odpowiednio zastosowane afirmacje hipnotyczne wyzwalają optymizm, pogodne spojrzenie na przyszłość, ułatwiają osiągnięcie celów życiowych. Nie ma takiej drugiej metody terapeutycznej, która posiadałaby tyle odkrywczych możliwości, pozwalając uzyskać potężną moc umysłu i przy tym byłaby całkowicie bezpieczna. 

Ta książka to doskonały przewodnik po hipnozie, obalający jej mity i błędne wyobrażenia. To również wspaniały poradnik przedstawiający techniki hipnozy, relacje terapeuty z pacjentem oraz praktyczne jej zastosowanie. 
Książka jest rekomendowana przez Światową Akademię Nauk Duchowego Uzdrawiania i Leczenia, przez Naczelną Izbę Uzdrowicielską w Polsce oraz przez National Federation of Spiritual Healers of Poland jako bestseller z zakresu praktycznej hipnozy.

Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Wydanie: III 
Rok wydania: 2009 
Format: 14,5 x 20,5 cm 
Ilość stron: 192 
Oprawa: miękka

Książka Hipnoza i Sen dostępna pod adresem:

Wersja papierowa | Wersja Elektroniczna Ebook

 

MOC HIPNOZY

Pragnienie poznania tajemnic umysłu, możliwość kształtowania osobowości, umiejętność wprowadzania w odmienne stany świadomości intrygują człowieka od najdawniejszych czasów. W książce MOC HIPNOZY autorzy, na podstawie naukowych i praktycznych doświadczeń, chcą przybliżyć i ułatwić zrozumienie zagadnień związanych z fenomenem hipnozy, uważanych niesłusznie za magię, czary i wiedzę tajemną. Współczesna hipnoza i hipnoterapia to przede wszystkim narzędzia służące rozwiązywaniu psychologicznych problemów i wzmacniania umysłu przy użyciu autorskich technik. 
MOC HIPNOZY jest książką, która obala mity na temat hipnozy, a zarazem szokuje, ponieważ odkrywa mało znane możliwości i tajniki ludzkiego umysłu. Autorzy przedstawiają czytelnikom tę nie najprostszą materię w przystępny sposób, dzięki rzeczowym pytaniom i odpowiedziom. Autorzy nie unikają także trudnych tematów związanych z ciemną stroną mocy hipnozy.
Opisane techniki stosowane przez Andrzeja Kaczorowskiego służą wydobyciu potencjału intelektualnego, poszerzeniu możliwości intuicji, adaptacji i kreacji, a także ułatwiają uwolnienie się od nałogów i blokad w umyśle. 
Książka będzie pomocna nie tylko w wyzbyciu się nieprawdziwych wyobrażeń i przekonań o hipnozie, terapii hipnozą i autohipnozą, ale także w pracy z podświadomością. Autorzy objaśniają mechanizmy zachowania zdrowia, osiągania sukcesu w nauce, pracy zawodowej, sporcie, finansach, życiu osobistym. Przybliżają też nowe techniki medytacji, wizualizacji, relaksu w autohipnozie.
Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniem pt. „Autohipnoza na sukces, zdrowie, dobrobyt, poczucie swojej wartości i pewności siebie”, które umożliwia synchronizację półkul mózgowych, wyciszenie się, relaks, odprężenie oraz zmianę dotychczasowych programów na życie, sukces, zdrowie i dobre samopoczucie.

Wydawnictwo Europa

Wydanie: I 
Rok wydania: 2012 
Format: 148 x 205 mm
Ilość stron: 160
Oprawa: miękka

Książka Moc Hipnozy dostępna pod adresem:

Wersja papierowa

 

REINKARNACJA I HIPNOZA W TERAPII - Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości

Jak wygrać z depresją? 
Jak pokonać otyłość lub bulimię? 
Jak pozbyć się nerwic? 
Jak wyzwolić się z nałogów? 

Tyle pytań. Jedna odpowiedź. Poprzez hipnozę. 
Wykwalifikowany i doświadczony hipnoterapeuta bez problemu poradzi sobie z powyższymi problemami oraz z dziesiątkami innych schorzeń o podłożu psychosomatycznym. A trudno znaleźć lepszego eksperta niż dr Andrzej Kaczorowski. 

Oto pojawiło się światło nadziei dla wszystkich, którzy zwątpili w naukę i szanse na przyszłe szczęście. Oto pojawiła się publikacja, która na zawsze przegna z Twojego życia demony przeszłości i wskaże właściwe im miejsce na dnie zapomnienia. 

Poznaj przypadki osób, którym dr Kaczorowski już pomógł i dowiedz się, jak może pomóc Tobie. Na stronach tej książki nie są wydrukowane tylko słowa. Na nich jest nadzieja. Czy pozwolisz jej się spełnić?

Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Wydanie: I 
Rok wydania: 2009 
Format: 165 x 235 mm 
Ilość stron: 392 
Oprawa: miękka

Książka Reinkarnacja i Hipnoza w Terapii dostępna pod adresem:

Wersja papierowa | Wersja Elektroniczna Ebook

REINKARNACJA W HIPNOTERAPII - Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości w terapii hipnozą

Ta książka to spisane na żywo relacje z seansów hipnotycznych z zastosowaniem regresji wieku, reinkarnacyjne podróże w poprzednie wcielenia oraz progresji wieku. Są w niej zawarte autentyczne przykłady z życia wyjaśniające np. karmę jako odwieczne prawo przyczyny i skutku, które kieruje naszym życiem i istnieniem we wszechświecie. Poznanie tego prawa, a przede wszystkim zrozumienie zasad, jakimi kieruje się karma, często doprowadza do zmiany naszego losu. 
To książka ponadczasowa! 
Do książki dołączam nagranie Autohipnozy Imagoterapia w hipnozie. 
Polecam Państwu słuchanie tej płytki w każdej chwili, 
kiedy odczujecie potrzebę połączenia się ze swoim duchem opiekuńczym, 
który kieruje Waszym życiem i istotami duchowymi. 
Andrzej Kaczorowski

Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Wydanie: I 
Rok wydania: 2008 
Format: 165 x 240 mm 
Ilość stron: 247 
Oprawa: miękka

Książka Reinkarnacja w Hipnoterapii dostępna pod adresem:

Wersja papierowa | Wersja Elektroniczna Ebook

 

REINKARNACJA W HIPNOZIE

Książka Andrzeja Kaczorowskiego Reinkarnacja w hipnozie to plik Twojego komputera zawierający wiedzę ukrytą w nieświadomości każdego człowieka. Tylko poprzez hipnozę możemy osiągnąć wyjątkowe efekty w leczeniu wielu schorzeń psychosomatycznych, a także uzależnień i lęków wywodzących się z dzieciństwa. Reinkarnacja to kolejne foldery naszej duszy, z których każdy zawiera inny program przenoszony na nasze jestestwo ziemskie. W odpowiednich warunkach możemy zmienić swój los i naprawić błędy poprzednich wcieleń. Jednak potrzebujemy do tego uzewnętrznienia naszych emocji podczas seansu hipnotycznego? i otwieramy Microsoft Worda, aby na nowo zapisać nasze istnienie na ziemi. Publikacja wyposażona jest w znaczące elementy kompozycyjne: przejrzysty język, artykuły z prasy i pism medycznych, wypowiedzi znanych autorytetów w zakresie medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej, oraz zdjęcia pozwalające poczuć aurę tematu. 
Natomiast praca hipnoterapeuty, Andrzeja Kaczorowskiego od pierwszych stron książki do ostatnich jawi się jako rozmowa z przyjacielem na Gadu-Gadu...

Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Wydanie: I 
Rok wydania: 2007 
Format: 165 x 235 
Ilość stron: 468 
Oprawa: miękka

Książka Reinkarnacja w Hipnozie dostępna pod adresem:

Wersja papierowa | Wersja Elektroniczna Ebook

 

(STARE WYDANIE)

Książka Andrzeja Kaczorowskiego Reinkarnacja w hipnozie to plik Twojego komputera zawierający wiedzę ukrytą w nieświadomości każdego człowieka. Tylko poprzez hipnozę możemy osiągnąć wyjątkowe efekty w leczeniu wielu schorzeń psychosomatycznych, a także uzależnień i lęków wywodzących się z dzieciństwa. Reinkarnacja to kolejne foldery naszej duszy, z których każdy zawiera inny program przenoszony na nasze jestestwo ziemskie. W odpowiednich warunkach możemy zmienić swój los i naprawić błędy poprzednich wcieleń. Jednak potrzebujemy do tego uzewnętrznienia naszych emocji podczas seansu hipnotycznego? i otwieramy Microsoft Worda, aby na nowo zapisać nasze istnienie na ziemi. Publikacja wyposażona jest w znaczące elementy kompozycyjne: przejrzysty język, artykuły z prasy i pism medycznych, wypowiedzi znanych autorytetów w zakresie medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej, oraz zdjęcia pozwalające poczuć aurę tematu.
Natomiast praca hipnoterapeuty, Andrzeja Kaczorowskiego od pierwszych stron książki do ostatnich jawi się jako rozmowa z przyjacielem na Gadu-Gadu?

Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Wydanie: I
Liczba stron: 468
Wymiary: 165x235
Oprawa: broszurowa

 

ТЕРАПЕВТИЧЕСКИЙ ГИПНОЗ В РЕГРЕССИИ И РЕИНКАРНАЦИИ - АНДЖЕЙ КАЧОРОВСКИЙ

Эта книга - попытка синтеза познаний медицины и психологии с духовным и эзотерическим знанием; попытка связать это тайное знание с земной, материальной жизнью - сегодняшним днем и обыденным мышлением. Книга "Терапевтический гипноз в регрессии и реинкарнации" представляет жизнь гармонично, целостно и разнопланово - в пространствах, объемлющих миры: внутренний и внешний; земную жизнь и бесконечность Вселенной, материальное и духовное; прошлое, настоящее и будущее. Представляет знание о перевоплощении и других измерениях времени и пространства, в которых мы существуем.

 

Анджей Качоровский Гипнотерапия как метод работы с подсознанием

Анджей Качоровский — известный польский гипнотерапевт, психолог, доктор нетрадиционной медицины. Книга «Гипнотерапия как метод работы с подсознанием» — продолжение книги «Терапевтический гипноз в регрессии и перевоплощении». Анджей Качоровский является автором книг «Гипноз и сон», «Реинкарнация в гипнозе», «Реинкарнация в гипнотерапии», «Реинкарнация и гипноз в терапии», автором дисков по самогипнозу: «Реинкарнация в гипнозе», «Депрессия» и «Синхронизация полушарий мозга»; имеет множество публикаций в международной прессе. Принимал участие в телевизионных передачах и в научно-популярных фильмах о гипнозе. Является руководителем центра нетрадиционной медицины в г. Вроцлав (Польша), официальным экспертом по диагностике экстрасенсорных способностей. Анджей Качоровский — единственный в Польше гипнотерапевт, использующий реинкарнацию в гипнозе в терапевтических целях. Авторский метод А. Качоровского «Имаготерапия» позволяет объединить индивидуальную веру, эмоции и чувства человека для исцеления души, духа и тела.
Новая книга автора «Гипнотерапия как метод работы с подсознанием» поможет нам во времена духовной интеграции и перехода на высшие духовные вибрации лучше понять самого себя. А для гипнотерапевтов станет настольной книгой для работы с пациентами. Эта книга — истинный источник знаний, который поможет людям жить в полной гармонии с собой и с природой.

 

Анджей Качоровский самогипноз

Самогипноз — это метод, который содержит все возможности для сбора, анализа и восстановления порядка информации и для решения проблем; метод, создающий новый способ мышления и новый образ будущего — будущего положительного и конструктивного.
Самогипноз — самый безопасный способ для каждого, кто хочет открыть и познать тайны собственного разума, внутреннего «Я» и внешних проявлений реальной жизни. Благодаря медитации и самогипнозу мы сможем распознать свою индивидуальность, ее хорошие и плохие стороны. А знания законов природы поможет в духовном развитии и оздоровлении тела и души.

 

Zamówienia prosimy wysyłać mailowo pod adres:

kurs.hipnoza@gmail.com

Izabela Kaczorowska

tel. 71 343 07 97

kom. 601 907 017

 
 
 
 

Studio Urody Hypnosis

ul. Sportowa 2/2
55-095 Mirków
tel. 798277004

www.studiohypnosis.pl